Apartmány 5* priamo pri mori

Referenčné číslo: SU14821
Krajina: Chorvátsko
Región: Dubrovník
Mesto: Dubrovník
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 44.22 m2 - 136.96 m2
 
Cena:
217.000 € - 1.000.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ponúkaný rezidenčný komplex postavený v roku 2009 sa nachádza len cca 20 minút severne od starého mesta Dubrovník a len 45 minút od medzinárodného letiska v Dubrovníku. Ponúkaný projekt Vám ponúka možnosť vlastniť apartmán priamo pri mori, pod chorvátskym slnkom a s krásnym výhľadom na Jadranské more, a to v mieste, kde môžete využívať všetky výhody a služby päťhviezdičkového rezortu.

V komplexe je k dispozícii celkom 207 apartmánov. Developer sa teraz rozhodol predať 25 apartmánov do osobného vlastníctva. Apartmány sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu, sú teda vhodné aj ako investícia s výnosom z prenájmu.

Všetky apartmány sú moderne zariadené a vybavené. Priestranné apartmány s 1 a 2 spálňami majú rozlohu od 44 do 111 m2 a skladajú sa z priestranných obytných miestností s výhľadom na rezort aj na more.

Celý komplex bol navrhnutý v typickom stredomorskom štýle. Priezračná voda Jadranského mora, cez 1000 m dlhá pláž a mnoho športových aktivít priamo pred Vašimi dverami. Súčasťou rezortu je veľké spa & wellness centrum s vonkajšími bazénmi, vírivkami a masážami. Ďalej sú tu tenisové kurty, volejbalové a futbalové ihrisko, skvošové kurty, fitnes a detský kútik. Cez deň alebo večer sa môžete prechádzať na pešej promenáde s množstvom obchodíkov, reštaurácií a kaviarní. K dispozícii je tiež supermarket a recepcia, kde si môžete dohovoriť výlety do Dubrovníka či po okolí. Na výlety po mori na blízke ostrovy či na dopravu lodí do Dubrovníka je v rezorte vybudovaná marína s lodnou taxi službou. Developer získal v roku 2011 ocenenie OPP Overseas property award of excellence pre najlepšieho developera v južnej Európe.

O správu, vysokú kvalitu poskytovaných služieb a ďalšie prenájom apartmánov sa stará licencovaná spoločnosť. Výška príjmu z prenájmu môže byť ovplyvnená majiteľom, a to tým, ako dlho a v akom období apartmán sám využíva. Čím viac ho poskytne k prenájmu, tým vyšší príjem z prenájmu môže očakávať. Nájomná zmluva sa uzatvára na dobu 25 rokov. V prípade záujmu o financovanie kúpy formou hypotéky, sme schopní pre Vás pripraviť vhodnú ponuku.

Pre záujemcov o hypotéku teraz ponúkame od Erste Bank Austria nasledujúce výhodné podmienky financovania:

Úroková sadzba: 3,3% (fixácia na 5 rokov), doba splácania: 15 rokov, predčasné splatenie bez poplatku, maximálna výška úveru 80% z kúpnej ceny bez DPH

Viac informácií o tomto výnimočnom rezorte na chorvátskom pobreží Vám radi poskytneme pri vyžiadaní.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: