Komfortné bývanie v modernej vile s veľkým bazénom

Referenčné číslo: SO19183
Krajina: Chorvátsko
Región: Istria
Mesto: Sinožici
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Veľkosť: 240.00 m2
 
Cena:
566.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Ponúkame projekt luxusnej vily v dedinke Sinožici v obľúbenej oblasti chorvátskej Istrie. Ide o projekt, ktorý by mal byť dostavaný do augusta/ septembra 2016. V prípade vážneho záujemcu je možné stavbu dokončiť skôr. Kupujúci si môže zvoliť nábytok a ďalšie detaily (dlažbu, farbu stien a pod.). Pri stavbe budú použité tradičné materiály vysokej kvality. Fotografie sú urobené z vedľajšej identickej vily od rovnakého developera, ktorá bola dokončená v roku 2015.

Mesto Poreč a more je vzdialené približne 12 km. Mesto s niekoľkými reštauráciami a obchodmi je len 5 minút jazdy odtiaľto.

Obytná plocha činí 240 m2. K vile patrí fantastické terasy o rozlohe 50 m2. V prízemí nájdete priestrannú obývaciu izbu so satelitnou televíziou, klimatizáciou a prístupom na krytú terasu. Ďalej je tu plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa, dve spálne a komora. V hornom poschodí sú dve spálne s vlastnými kúpeľňami a prístupom na terasy. Súčasťou je tiež jednotka so samostatným vchodom, ktorej obytná plocha má 36 m2 a ktorá pozostáva zo spálne s pohovkou a vlastnej kúpeľne. Strešná terasa ponúka príjemný výhľad do zelene a je ako stvorená pre dokonalú relaxáciu.

Na výborne udržiavanom pozemku o rozlohe cca 1080 m2 sa nachádza veľký bazén (65 m2) s hydromasážnymi tryskami, krytá letná kuchyňa s grilom, WC a tri vonkajšie parkovacie miesta. Záhrada bude vybavená automatickým zavlažovaním.

Pri stavbe vily bude kladený dôraz predovšetkým na čo najvyšší komfort jej obyvateľov.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 880 075 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: