Moderná vila s bazénom pri mori na ostrove Brač

Referenčné číslo: PI19567
Krajina: Chorvátsko
Región: Ostrov Brač
Mesto: Sumartin
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 500.00 m2
 
Cena:


Nezáväzný dopyt

Stavba tejto jedinečnej vily bola dokončená v júni 2015. Jedná sa o luxusnú prímorskú nehnuteľnosť v zátoke s krištáľovo čistou vodou na južnej strane ostrova Brač.

Vila bola postavená za využitia tých najkvalitnejších materiálov. Pre vonkajšiu fasádu aj detaily v interiéri bol použitý miestny bračský kameň. Vďaka kombinácii moderných línií s tradičnými materiálmi vila dokonale zapadá do okolitého prostredia. Má tri podlažia a ponúka celkom štyri spálne s vlastnými kúpeľňami, posilňovňu, saunu, parnú kúpeľ, mediálnu miestnosť, vínnu pivnicu a pracovňu. Interiér ťaží z dokonalých výhľadov, ktoré si môžete plne vychutnať vďaka skladacím preskleným stenám.

Vysoko kvalitný nábytok a vybavenie boli vybrané z celej Európy, a tak vila zostáva o krok vpred pred ostatnými nehnuteľnosťami na trhu. Exteriér vily sa pýši bazénom s prepadom s výhľadom na nižšie položené kotvisko.

Na ostrove Brač nájdete dych berúce scenérie, pôsobivé hory, idylické zátoky s priezračnou vodou a štrnásť krásnych dedín s barmi a reštauráciami pri mori. V blízkosti vily je ukryté niekoľko reštaurácií, ku ktorým sa dostanete len po mori.

V čase neprítomnosti majiteľa v priebehu roka sa o vilu môže postarať tím špecialistov, ktorý zabezpečí všetko od varenia po upratovanie, vďaka čomu majiteľovi odpadajú všetky starosti.

 

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: