Nové investičné apartmány na úpätí Grossglockneru

Referenčné číslo: AP19941
Krajina: Rakúsko
Región: Iné oblasti
Mesto: Matrei in Osttirol
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 73.70 m2 - 84.30 m2
 
Cena:
334.000 € - 459.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme nový projekt apartmánov od renomovaného developera s dlhoročnou pôsobnosťou na rakúskom trhu. Rezort sa nachádza priamo pri dvoch najvyšších vrcholov rakúskych Álp - Grossglockner a Grossvenediger a iba 450 metrov od lanovky v oblasti Matrei in Osttirol.

Prednosti rezortu:

  • Umiestnenie v srdci národného parku Vysoké Taury.
  • Priamo pri dvoch najvyšších vrcholov rakúskych Álp - Grossglockner (3.798 m. n. m.) a Grossvenediger (3.674 m. n. m.).
  • Garancia snehu od decembra do polovice apríla
  • 450 metrov od lanovky lyžiarskeho rezortu Grossglockner Resort Kals-Matrei.
  • Skúsený developer
  • Vlastná sauna vo všetkých apartmánoch s výnimkou štúdií.
  • Vrátane kompletného vybavenia.
  • Očakávané výnosy v prvom roku až 4,44 %, v ďalších rokoch vyše 5 %.
  • Cena od 145 000 EUR.
  • Kupujúci neplatí realitnú províziu.

Lokalita

Matrei in Osttirol predstavuje hlavný vstup do lyžiarskeho areálu Kals-Matrei. Ten sa rozkladá na úpätí najvyššej hory Rakúska Grossglockner a predstavuje najväčšie lyžiarske stredisko vo Východnom Tirolsku. Vďaka vysokej nadmorskej výške garantuje stredisko sneh po celú sezónu, ktorá trvá od začiatku decembra až do polovice apríla. V blízkom okolí je 6 ďalších lyžiarskych stredísk, v ktorých si môžete užiť viac ako 350 km perfektne upravených zjazdoviek. Vyznávači bežeckého lyžovania môžu využiť až 400 km tratí. Oblasť vyniká úchvatnými výhľadmi na vrcholky viac ako 60 trojtisícoviek.

Oblasť spadá pod najstarší národný park Rakúska - Vysoké Taury - rozmanitú oblasť plnú nedotknutej prírody na ploche presahujúcej 1800 km2. Pôsobivé ľadovce, prvá vodná zážitková trasa v Európe a najväčší národný park v Strednej Európe ponúka nespočetné množstvo aktivít a zážitkov. Na svoje si tu prídu športovci, rodiny s deťmi aj skôr narodení. Mnoho turistických a cyklistických trás vám leží pri nohách. Ak by ste radi preskúmali okolité hory na bicykli s menšou námahou, môžete si priamo v rezidencii požičať elektrobicykel. Oblasť nadchne aj milovníkov paraglidingu a horolezectva.

Dobrá dostupnosť

Matrei in Osttirol sa nachádza približne 540 km z Bratislavy. Cesta autom vám zaberie 5 hodín a 30 minút. Rezort je v tesnej blízkosti obchodov, centra mesta a len 2 minúty od lanovky.

Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Komplex sa skladá celkom zo 14 apartmánov s rozlohou 31,9 - 84,3 m2. Ku každému apartmánu patrí balkón či terasa a disponuje 1 - 2 spálňami. Vo všetkých apartmánoch s výnimkou štúdií je inštalovaná vlastná sauna. K apartmánu je potrebné zakúpiť parkovacie miesto vonku a nábytkový balíček.

Apartmány sa budú odovzdávať svojim novým majiteľom kompletne zariadené a vybavené. Ku každému apartmánu patrí aj komora pre vlastníkov s rozlohou 3,2 - 3,9 m2. V dome je všetkým vlastníkom k dispozícii lyžiareň.

Termín výstavby

Výstavba apartmánov by sa mala začať v septembri 2020. Dokončenie rezortu sa predpokladá v júni 2021.

Atraktívna investícia

Túžite po vlastnej nehnuteľnosti v Alpách, ale máte čas ju využiť len niekoľko týždňov v roku? Investujte do rezortu v Matrei - ideálna pre rodinnú rekreáciu na pár týždňov v roku a nastaveným systémom ďalšieho prenájmu po zvyšok roka. Ideálnu dovolenku v lete aj v zime máte na dosah a zároveň inkasujete príjmy z prenájmu. Bez starostí.

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné 4 týždne v roku, ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností.

Očakávaný výnos z prenájmu sa v prvom roku odhaduje na 4,44 % z kúpnej ceny nehnuteľnosti po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením. V nasledujúcich rokoch očakávaný výnos presahuje 5 %.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

Foto: FamVeld/ Shutterstock.com, Vaclav Volrab/ Shutterstock.com, lassedesignen/ Shutterstock.com, View Apart/ Shutterstock.com

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: