NOVINKA - Apartmánový rezort v Zugspitz Arene

Hľadáte vhodnú investičnú príležitosť? Takú, pri ktorej si svoje peniaze užívate s rodinou? Kúpte si vlastný apartmán v Alpách pri golfovom ihrisku, moderných lanoviek a v blízkosti ľadovca.

Jazdite sem na pár týždňov v roku na dovolenku a po zvyšok roka ho prenechajte na prenájom. Očakávané výnosy šplhajú až k 4,85 % z kúpnej ceny. Správa a služby ďalšieho prenájmu sú zabezpečené. Profesionálne. Bez starostí pre majiteľa.

Kde sa rezort nachádza?

V obľúbenej Zugspitz Arene, kde je živo v lete aj v zime, a to konkrétne v obci Ehrwald. Tá sa nachádza priamo na úpätí Zugspitze, najvyššej hory Bavorských Álp s ľadovcom Schneeferner. Na ňom je možné lyžovať od novembra až do apríla. Apartmány sa nachádzajú približne 1 km od golfového ihriska GolfclubTiroler Zugspitze a od lanoviek Wettersteinbahn. Oblast je ideálna pre lyžiarov, horských turistov, cyklistov, golfistov, horolezcov aj pre rodiny s deťmi.

V akých cenách možno apartmány zaobstarať?

  • Apartmány s 1 spálňou - od 219 000 EUR bez DPH
  • Apartmány s 1,5 spálňou - od 305 000 EUR bez DPH
  • Apartmány s 2 spálňami - od 360 000 EUR bez DPH
  • Apartmán sa 2,5 spálňami - 499 000 EUR bez DPH
  • Apartmán s 3 spálňami - 699 000 EUR bez DPH

Apartmány sú predávané do osobného vlastníctva. Cena zahŕňa nábytok a vonkajšie parkovacie miesto. K cene je nutné pripočítať vedľajšie náklady. Kupujúci hradí kúpnu cenu bez DPH.

Aké výnosy môžem očakávať?

Očakávané príjmy z prenájmu činí až 4,85% z kúpnej ceny po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností.

Wellness s bazénom a saunami

Po skvelom lyžovaní či horskej túre si uvoľnite svaly vo vnútornom infinity bazéne, relaxujte vo fínskej či bio saune, alebo v infračervenej kabíne. Ak by ste pri svojom pobyte čokoľvek potrebovali, môžete využiť služby recepcie. Maximálny komfort pre majiteľa i ich hostí je na prvom mieste.

Vynikajúca dostupnosť

Zugspitz Arena sa nachádza v blízkosti rakúsko-nemeckej hranice. Z Bratislavy sa sem dostanete za cca. 6 hodín.

Kedy bude rezort dokončený?

Plánované dokončenie stavby je v decembri 2020.

Investujte. A splňte si svoj sen. Pre viac informácií ku kúpe nehnuteľnosti v Rakúsku a pre podrobnosti k rezortu nás prosím kontaktujte.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: