Nový rezidenčný projekt v prestížnej lokalite, Seefeld

Referenčné číslo: MR17060
Krajina: Rakúsko
Región: Seefeld in Tirol
Mesto: Seefeld in Tirol
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 91.57 m2
 
Cena:


Predané

Posledný apartmán! Výstavba dokončená!

Mestečko Seefeld leží v nadmorskej výške 1200 m a je hojne navštevované v zime aj v lete. Charakteristické je pre neho centrum bez áut, kde nájdete mnoho obchodov, reštaurácií, barov, hotelov apod. V zime sú Vám k dispozícii dva lyžiarske areály - Gschwandkopf a väčšie Rosshütte. Lyžovanie na Gschwandkopf býva spestrené pretekmi v skokoch na lyžiach na mostíkoch, ktoré sú priamo vedľa zjazdovky. Seefeld je rajom pre milovníkov bežiek, ponúka cez 280 km bežkárskych stôp ako na klasiku, tak na korčuľovanie. Po celodennom lyžovaní si iste radi oddýchnete a využijete relaxačné a wellness centrum Olympia. Nájdete tu vnútorný i vonkajší relaxačný bazén s vírivkami a dvojposchodový saunový svet s mnohými typmi sáun a víriviek. Nezabudnite sa zastaviť vo vírivke na strešnej terase a vychutnať si nádherný výhľad na okolité hory, podobný pohľad sa Vám naskytne aj zo strešnej panoramatickej sauny.

Nudiť sa tu nebudete ani v lete. Seefeld je ideálnym miestom pre trávenie aktívnej dovolenky. Môžete si vybrať medzi mnohými značenými turistickými trasami vrátane vysokohorských túr, prejsť sa na bicykli po značených cyklotrasách, vykúpať sa v jazere priamo v Seefeld, využiť možnosť prechádzky na koni, paraglidingu, alebo si zahrať golf na golfových ihriskách obklopených horami.

Hotel leží vo vynikajúcej polohe s výhľadom na hory, priamo oproti golfovému ihrisku a necelých 5 minút pešo od centra Seefelde. Súčasný hotel je tvorený 12 luxusnými izbami a apartmánmi, ktoré boli vytvorené s dôrazom na detail a zodpovedajú všetkým moderným štandardom. V objekte je k dispozícii hotelový bar s krbom, miestnosť na raňajky, vínna pivnica, sauna a bazén s výhľadom na okolitú horskú panorámu. Hotel je obľúbený u turistov najmä pre svoju jedinečnú rodinnú atmosféru, výbornú starostlivosť o hostí a je výborne hodnotený na mnohých turistických portáloch. V minulých rokoch získal hotel vďaka prepracovanému marketingu ohlas nielen v rámci Rakúska, ale aj v zahraničí.

Na jar roku 2014 bude začatá výstavba 8 luxusných apartmánov, ktoré budú situované priamo vedľa existujúceho hotela. Stavba bude vyhotovená v typickom rakúskom štýle - napr. fasáda bude pokrytá prírodným kameňom a drevom. Vďaka skvelej polohe apartmánov budete mať možnosť vychutnať si ničím nerušený výhľad na okolité hory. Projekt je určený ku kombinácii vlastného využitia a ďalšieho prenájmu. Apartmány majú rozlohu 75 - 90 m² (bez balkóna a terasy). Na prízemí je k dispozícii podzemná garáž, pivnice a lyžiareň. Všetky apartmány budú spravované a ďalej prenajímané manažmentom hotela. Tak môžete svojim hosťom ponúknuť rovnako kvalitný servis aký je poskytovaný hotelovým hosťom. Súčasne s výstavbou týchto apartmánov bude vybudované aj malé wellness a fitness.

Ku každému apartmánu patrí terasa alebo balkón s panoramatickým výhľadom na okolité hory, komora a parkovacie miesto v podzemnej garáži. Pre zariadenie apartmánov je kladený dôraz na použitie vysoko kvalitných materiálov. Apartmány budú vybavené luxusnými vstavanými kuchyňami, v kúpeľniach bude inštalovaný kvalitný kúpeľňový nábytok a dizajnové armatúry. Apartmány budú vybavené a pripravené na odovzdanie tak, aby ich bolo možné okamžite začať prenajímať. Nábytkový balíček nie je zahrnutý v cene a platí sa zvlášť. Jeho cena je 35 500 eur netto. Jeho zakúpenie je kvôli zabezpečeniu ďalšieho prenájmu povinné.

Medziročné zhodnotenie nových bytov v Tirolsku bolo v minulom roku 4,67%. Viac informácií o vývoji cien nehnuteľností v Rakúsku nájdete na: http://www.rellox.sk/rakusko-vyvoj-cien-nehnutelnosti

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: