Perfektne vybavená luxusná vila v skvelej lokalite na ostrove Brač

Referenčné číslo: DE19592
Krajina: Chorvátsko
Región: Ostrov Brač
Mesto: Splitska
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 290.00 m2
 
Cena:
1.300.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Moderný dizajn, špičkové technológie, skvelá lokalita - to je len niekoľko z mnohých slov, ktorými možno túto nehnuteľnosť opísať. Táto úžasná vila je príkladom exkluzívnej nehnuteľnosti, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších hostí. Nachádza sa na pozemku o výmere 800 m2 v tichej lokalite. Samotná nehnuteľnosť má rozlohu 290 m2, a navyše k nej patrí 40 m2 úložného priestoru.

Exteriér vily je veľmi pôsobivý, múry sú čiastočne obložené bračským kameňom a priamo pred domom nájdete vyhrievaný bazén (55 m2) s protiprúdom a záhradný krb s šesťmetrovým komínom, ktorý je tiež z bračského kameňa. Bazén a terasa sú obklopené upravenú zeleňou, ďalej je tu aj vonkajšia sprcha.

Dve protiľahlé steny na prízemí sú tvorené presklenými posuvnými dverami, vďaka ktorým je interiér zaliaty prirodzeným svetlom a môže tvoriť jeden veľký otvorený priestor s prístupom k bazénu a terase na jednej strane a k vonkajšej vírivke pre 6 osôb na strane druhej. V rovnakom podlaží je tiež kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa a sauna. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi od popredných výrobcov, ktoré zahŕňajú vstavanú mikrovlnnú rúru, chladničku na víno a výrobník ľadu.

Po vnútornom schodisku sa dostanete do horného poschodia so štyrmi spálňami s vlastnými kúpeľňami a balkónmi. Celá vila je vybavená kvalitnou audio/ video technikou, podlahovým kúrením (i v kúpeľniach), klimatizáciou alebo posteľami z dubového masívu, navyše sa pýši talianskymi obkladmi a sanitárnou keramikou od firmy Villeroy & Boch. Súčasťou nehnuteľnosti je dláždené parkovisko o výmere 120 m2.

Vila môže byť zakúpená vrátane ďalšieho pozemku o výmere 1000 m2, kúpna cena vrátane tohto pozemku je 1.450.000 euro.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: