Vila s 9 apartmánmi iba pár krokov od mora, Brač

Referenčné číslo: PM19420
Krajina: Chorvátsko
Región: Ostrov Brač
Mesto: ostrov Brač
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 610.00 m2
 
Cena:
1.350.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Dovoľujeme si Vám ponúknuť túto krásnu a priestrannou vilu, ktorá sa nachádza v turisticky atraktívnej lokalite na ostrove Brač. Priezračné more s nádhernou plážou je vzdialené iba 80 m od nehnuteľnosti. Všetku občiansku vybavenosť nájdete v pešej vzdialenosti.

Vila ponúka obytnú plochu o výmere 610 m2 a pozostáva z 3 poschodí. V prízemí nájdete jedáleň, vínny bar, krb, kuchyňu, biliard, toaletu, pivnicu a práčovňu. V prízemí je tiež malý štúdiový apartmán. Celé prízemie je osvetlené Led svetlami. Prízemie disponuje kúrením v podlahách a vynikajúcim vetracím systémom.

Prvé poschodie zahŕňa 2 apartmány, ktoré pozostávajú z predsiene, kuchyne s jedálňou, obývacej izby, kúpeľne a 3 spální. Obývacie izby a hlavná spálňa majú prístup na nádherné terasy či balkóny. V prvom poschodí je tiež k dispozícii apartmán pre majiteľa domu, ktorý pozostáva z 1 spálne, 1 kúpeľne a obývacej izby s kuchyňou. Z niekoľkých terás si môžete užiť nádherný výhľad na more. Ostatné terasy majú výhľad do záhrady či na bazén.

Druhé poschodie ponúka 2 apartmány. Prvý apartmán je štúdiový apartmán, v ktorom sa nachádzajú 2 postele, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa a balkón s výhľadom na more. Druhý apartmán zahŕňa 1 spálňu, obývaciu izbu s kuchyňou a kúpeľňu. Apartmány sú prístupné po schodisku, ktoré vedie z prízemia.

Všetky priestory sú klimatizované.

K vile patrí nádherná udržiavaná záhrada. Na záhrade sa nachádza malý domček, v ktorom je k dispozícii ešte jeden apartmán. Apartmán ponúka 1 spálňu, kúpeľňu a krytú terasu. Na záhrade sa nachádza aj bazén s lehátkami, letným barom a sprchou.

Parkovanie je samozrejmosťou.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: