Lokality pre nákup nehnuteľností v Chorvátsku

Najobľúbenejším cieľom investorov do realít je oblasť Dalmácie, najmä strednej Dalmácie. Mnoho ľudí volí ako dopravný prostriedok do Chorvátska vlastný automobil, ale ak dávate prednosť leteckej doprave, sú tu k dispozícii medzinárodné letiská v Splite a v Dubrovníku, prípadne ďalšie menšie letiská pre individuálnu leteckú prepravu.

Chorvátske pobrežie je pomerne členité a ponúka množstvo romantických zátok, zálivov aj veľké množstvo ostrovov. Niektoré ostrovy, ako napríklad Čiovo alebo Vis sú s pevninou prepojené mostom. Ďalšie ostrovy spája s pevninou frekventovaná trajektová doprava. Chorvátske ostrovy sú vyhľadávané nielen rekreantami, ktorí chcú tráviť čas na pláži, ale sústreďujú sa tu tiež milovníci yachtingu. Plavba po chorvátskych ostrovoch je jednou z najvyhľadávanejších trás v Stredozemnom mori. Pri mnohých chorvátskych letoviskách sú vybudované prístavy či mariny pre kotvenie lodí. Výnimkou nie sú ani nehnuteľnosti, ktoré majú dokonca svoje privátne mólo.

Medzi najobľúbenejšie mestá a oblasti pre kúpu nehnuteľnosti v Chorvátsku patria dalmátské letoviská Bibinje, Zadar, Crikvenica, okolie Splitu ako Trogir alebo Makarska a mnohé ostrovy - Brač, Hvar, Pag, Vis, Čiovo. Okrem Dalmácie sa veľa ľudí vydáva taktiež na ostrov Istria, alebo do oblasti historického mesta Dubrovník.

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: